054 | ABSTRAKTNÍ DŮM
MATAL Bohumír (1922 – 1988)
- starting price: 18 000 CZK
- hammer price: 20 000 CZK
- March (3-rd, 5 pm) Live Stream Fine Art Auction
Olej na kartonu, 51 x 41 cm, rámováno, datace 1973, signováno vpravo dole Matal 73.